למה ספריי השהייה הוא הדבר הבא בעולם מוצרי הסקס?

למה ספריי השהייה הוא הדבר הבא בעולם מוצרי הסקס?

העולם שלנו התקדם בעשור האחרון בצורה יוצאת דופן. הוא התקדם בצורה מהירה כל כך שדברים שלא יכולנו לדמיין בתחילת שנות האלפיים, היום הפכו לדברים רגילים לחלוטין ומובנים מאליהם.

בחירת נשיא שחור בארה"ב, סמארטפונים שאפשר לדבר באמצעותם עם כל אדם שתבחרו בכל מקום בעולם ומחשבים שאפשר לקחת איתנו לבתי קפה ולראות דרכם סרטים הוליוודים, גם באמצע בית קפה בהודו.

ההתקדמות הטכנולוגית האדירה של המין האנושי גם הגיעה עם התקדמות משמעותית בליברליות שלנו. אנחנו פתוחים הרבה יותר לדברים חדשים, מבינים שהעולם משתנה ושהסטיגמות שלנו נועדו להישבר. חשבו על זה ככה – לפני עשור, היינו מרגישים מובכים לגשת למדף של הקונדומים בסופר פארם.  

היום, בשנת 2019, אנחנו נכנסים לחנויות של מוצרי סקס בלי לחשוב פעמיים וללא טיפת בושה או מבוכה.

מוצרי סקס הפכו לגיטימיים לחלוטין, והמבוכה והדיסקרטיות שבעבר הייתה מלווה עם רכישתם או ההתעניינות בהם, נעלמת לה לאט לאט ודועכת עם הזמן. מי שכבר מעורה בעולם של מוצרי הסקס, יודע שקיים מבחר אדיר של מוצרים שונים. מאביזרי מין לגברים ולנשים, שמנים ארומטיים מיוחדים, נוזלי סיכה מחומרים שונים וגם, מוצרים חדשים כמו ספריי השהייה.

מוצרי ההשהייה יעזרו לנו להנות יותר

חומרים מאלחשים נשמעים לנו כמו משהו שנשמע בבית החולים לפני ניתוח, וזה ברור שרוב האנשים לא יבינו איך הם קשורים ליחסי מין באיזשהי צורה. אך למעשה, החומרים המאלחשים הם בעצם החומרים הפעילים שעוזרים למוצרי ההשהייה להיות כל כך יעילים בטיפול בתופעות כמו שפיכה מוקדמת ושפיכה מהירה.

שפיכה מוקדמת היא מצב בו הגבר מגיע לאורגזמה וגומר כדקה או שתיים בלבד לאחר תחילת החדירה, לפני שהוא רצה לגמור או לפני שהאישה הגיעה לאורגזמה בעצמה. בעזרת ספריי השהייה הנמרח על איבר המין של הגבר, הוא יכול לשלוט במועד השפיכה שלו בצורה טובה יותר ולהאריך את משך האקט המיני.

אך ספריי ההשהייה לא בהכרח נקנה רק על ידי גברים הסובלים משפיכה מוקדמת, אלא גם על ידי גברים שפשוט רוצים להנות מיחסי מין ארוכים ומספקים יותר.

בעזרת מוצרים המשהים את השפיכה, הגבר יכול לקיים יחסי מין ארוכים בהרבה ממה שהוא רגיל. זה יכול לעזור לו להגיע לאורגזמות עוצמתיות יותר, ולאישה להנות מחוויה ארוכה ומרגשת בהרבה מאשר סקס שנמשך 10 דקות בודדות. בעזרת מוצרי ההשהייה הזוג יכול להיות מערב שלם של עונג, ולא רק מדקות ספורות של אקט מיני מהיר וזריז – שבו האישה בדרך כלל אפילו לא מספיקה להגיע לאורגזמה.

איך בוחרים ספריי השהייה?

כשאתם בוחרים מוצרי השהייה, חשוב שתדעו שיש הרבה מוצרים בשוק ולא כולם יעשו את העבודה בצורה טובה ואפילו יכולים להיות מסוכנים לכם. מוצרים כמו ג’ל השהייה או ספריי שמשהה את שפיכה יש כמו חול בחוף הים – מדובר בשוק פרוץ. אתם תראו הרבה מוצרים בפייסבוק ובאתרים מפוקפקים וזה מאוד חשוב שלא תקנו מוצר שאתם לא בטוחים לגבי הבטיחות שלו והיעילות שלו.

בחרו ספריי טבעי המיוצר מחומרים טבעיים 100% המאושרים על ידי משרד הבריאות. דברים נוספים שאנחנו ממליצים לכם לחפש כשאתם רוצים לקנות מוצרים כמו ספריי ההשהייה הם:

  • הקפידו לקנות חומר חסר ריח. מוצרים בעלי ריח יכולים להרוס לכם את כל החוויה.
  • הפקידו לקנות חומר חסר צבע. לא תמיד אתם רוצים שהפרטנר\ית ידעו שאתם משתמשים בחומר השהייה, וחוץ מזה חבל להכתים את הסדינים שלכם.
  • מצאו מוצר שאינו דורש מרשם רופא.
  • מצאו מוצר שנשלח אליכם בצורה דיסקרטית.

אל תקנו כל מוצר שאתם רואים. שפיכה מוקדמת היא בעיה נפוצה ויש הרבה אנשים שמנסים להרוויח על גברים הסובלים מבעיה. קנו מוצר שיש לו אתר רציני ותתחילו להנות מחיי מין טובים יותר!!!